Těžká váha – B&W 800D

jedna digitexová fotečka – B&W 800D (cena za kus: 272990,- Kč). bedýnky slušné, ale vzhledem k ceně si je asi nechám ujít 🙂 to je opravdu těžká váha 🙂 jedna bedna váží okolo 200 kilo.

baw

Posted in hi-fiTagged , , , ,

8 thoughts on “Těžká váha – B&W 800D

 1. Tak to věřím, že sis je nepořídil… přes polovinu Brna by se přece jen trochu pronesly a v tramvaji bys asi musel připlácet za příruční zavazadlo…

 2. to by chtělo hodně pomocníků, malý jeřáb a pořádné vozidlo 🙂

  každopádně, i kdybych ty peníze nyní na účtě měl, tyto krasavice bych si nepořídil. ne, že by nebyly naprosto úžasné, ale můj pomyslný horizont v ceně reprobeden je cca. 80 tisíc za aurum cantus volla, musíme uvažovat reálně, že? 🙂

  leoš mareš ovšem uvažuje jinak, loni si je na invexu koupil 🙂

 3. Ještě jsem neslyšel B&W které by hrály a Leoš Mareš má asi prachy ale rozhodně ne uši. A AC Volla je opravdu super volba, znám mám.

 4. 2 Jazz – skvělá volba!

  AC Volla jsou jakousi mojí hi-fi konečnou, ale nejdříve v horizontu 10ti let. To už sice budou úplně jiné modely a věřím, že přinejmenším tak dobré, jako dnes. Do té doby si „vystačím“ s Leisure 2 SV MKII – dle mého skvělý entry level.

  Jen mě trápí v současné době, na co mám své Leisure připojit.

  Ty, předpokládám provozuješ své Volla se zesilovači Vincent?

 5. 80 tisíc… kdo dá tolik za reprobedny, tak ten buď potřebuje kvalitně ozvučit nějakou velkou prostoru… a nebo je to blázen. To ať mi nikdo neříká, že je v tom takový prasecký rozdíl. I když taková Fuga tocatta D minor Johanna Sebastiana Bacha musí být docela zážitek.

 6. ano, tome – blázen do hifi 🙂 možná bys měl někdy navštívit hifi studio a přesvědčit se sám. na druhou stranu, velmi pěkně začínají hrát regálové reprosoustavy již od cca. 10 tisíc a naprostá většina zákazníků je s takovými repro naprosto spokojena. je to o kvalitě, nikoli o kvantitě. pokud chceš ozvučovat stadiony, jsou na to speciální reproduktory.

  kvalitní klasika puštěná z SACD je opravdový zážitek! :good:

 7. dobry den,pisete ze znate a mate aurum cantus volla.chtel bych vedet s cim je hrajete a hlavne odkud jste,teda jestli by bylo mozne je u vas slyset?Budu rad kdyz odpovite.Zatim naschle!

Comments are closed.