radnični dny piva v brně, muzejni noc a ignis brunensis 2006

radnični dny s pivem

váženi a mili přátelé, kamarádi. jak jsem slibil, přinášim krátký report z akce hospůdkovské mufloni pivni slavnosti v brně – prvni ročnik. akcička se letos velice vyvedla. ve 14 hodin jsme se sešli s rainfallem dle domluvy u kašny na zelném rinku. chvili na to se přidali honza a alex a my již vychutnávali své prvni pivečko.

čepujici slečna švanda dudák

zvolili jsme v tom poměrně velkém množstvi pivovarů pivečko ze žatce. ne snad na doporučeni či znalost onoho moku, ale spiše dle slečny výčepni 😉 rovněž tak jsme volili i sentický pivovárek – dle sympatické blondýnky, které stékala pěna po rukou. žatec byla klasická dvanáctka, sentice nás oblažovaly celými 15ti stupni ! ten den jsme ochutnali ještě kvasara od černé hory, měšťana pivovaru polička a eggenberga z krumlova.

exkluzivni fotečka pro hospůdku - zapózovali nám chlapi z černohorské pivni pomoci ;-)

exkluzivni fotečka pro hospůdku – zapózovali nám chlapi z černohorské pivni pomoci 😉

brzy jsme také přibrali dvě sympatické slečny – zdatnou pifolistku lennonku a čajistku gábu kubu.

pivovar vyškov

měli jsme poměrně naspěch, jelikož v 18 začinala i zde zmiňovaná muzejni noc (na které jsme mimo jiné v jejim závěru potkali nadšeného cybera). prvni štace – umělecko průmyslové muzeum nabidlo fotky z cesty hraběte dubského a expozici historického nábytku. dále svoji nabidkou lákal pražákův palác. i tu přišla opět chuť na pivečko. zastavili jsme se tedy u jeviště za radnici, kde zrovinka končil kulturni koláč zábavy.

páni mego a rainfall se jali projiždět se vystaveným veteránem páni mego a rainfall se jali projiždět se vystaveným veteránem

páni mego a rainfall se jali projiždět se vystaveným veteránem

krátká byla odbočka v domě pánů z kunštátu na výstavě opravdu „zajimavých“ fotografii.. poté jsme hned spěchali na čupr šou, srdcovku každého brňáka – ohňostroje ignis brunensis. letos byla prvni show opravdu velkolepá. diváci se nakupili v denisových sadech a měli možnost vidět ohně opravdu zblizka. zážitek to byl opravdu mocný. zalehlé uši jsem měl po zbytek večera.

ignis brunensis v plné kráse ignis brunensis - ohně brněnské

muzejni noc pokračovala v plném proudu. mě osobně velice překvapila měninská brána s výstavou pravěkých a středověkých ostatků, ukázky života tehdejši doby.

zlatým hřebem večera se stalo muzeum rómské kultury na bratislavské. je to opravdu nápaditá expozice, kterou doporučuji navštivit.

hospůdka team v muzeu rómské kultury

nu a jak jinak zakončit mufloni slavnosti s muzejni noci, než u dobrého škopku starobrna a probráni všech zážitků s poslednimi vytrvalci ?

akce se letos opravdu vydařila. pokud máte teď před započetim zkouškového reje trochu času, neváhejte se k nám přidat na dalši ohňostroje, které budou bouřit nad prýglem. dalši plánovaná akce je ZÍTRA (ČTVRTEK), 25.5.06.

KOMPLETNi FOTOGALERII ZOBRAZiTE KLIKNUTiM NA TENTO ODKAZ

megovo exkluzivni video z ohňostrojů (15 mb) si můžete prohlédnout zde

Posted in blog

One thought on “radnični dny piva v brně, muzejni noc a ignis brunensis 2006

Comments are closed.