na blogování to chce pořádný stůl a židli ;-)

abyste si nekazili při vaší oblíbené činnosti, tedy při blogování, záda, poříďte si pořádnou stoličku, ve které se budete cítit dobře a především kvalitní stůl.

nechápu, proč si všichni prodejci představují pod pojmem „počítačový stůl“ malého mrzáka s jakýmsi zbytečným podstavcem pod monitor, který je přilepený k desce stolu a cosi miniaturního a ošklivého vysouvacího, jakože na klávesnici. pokud máte rádi prostor a máte hlouběji do kapsy, pořiďte si to, čemu prodejci říkají „kuchyňský stůl“. pokud navíc navštívíte rozumný bazar, budete mít za málo peněz hodně muziky. tento krasavec mě přišel na slušných 700,- kč (původně ikea 4-5 tis.), křeslo je pak polohovatelné, na kratochvíle houpací a oproti konkurenci rovněž za babku.

nenechte si vnutit „počítačový“ mini stolek. zařiďte si doma skutečnou kancelář, ve které se budete cítit dobře. pokud jste do pc nadšenci, jistě u něj trávíte i několik hodin denně.

jinak pokračovat hodlám výběrem vhodného lcd monitoru. 22ti palcové širokoúhlé krasavice jsou již za rozumný peníz. ale to už je zase na jiný článek.

stůl & židle pro pořádné blogování :-)

Posted in blog